Scheppach Telesc. Accu Heggenschaar 20V C-PHS410-X van Scheppach
Productomschrijving
Let op! Accu en lader worden niet meegeleverd maar zijn apart verkrijgbaar.
De Scheppach Telesc. Accu Heggenschaar 20V C-PHS410-X. Deze veelzijdige heggenschaar is ideaal voor het snoeien van hoge heggen en moeilijk bereikbare takken. Met zijn telescopische functie bereik je een maximale hoogte van 2,6 meter, zodat je vanaf de grond kunt werken zonder een ladder te hoeven gebruiken. De snijlengte van 410 mm in combinatie met de krachtige motor maakt het snoeien van takken tot 16 mm dik een eenvoudige klus. Dankzij de 11 instelbare hoeken van de gemotoriseerde kop, kun je heel nauwkeurig te werk gaan. Het ergonomische ontwerp en de softgrip handgreep zorgen ervoor dat je comfortabel en veilig kunt werken.
Belangrijk!
Gebruik voor deze machine altijd de 4.0 Ah accu's uit de Scheppach IXES 20V series en de daarbij horende laders. Met een 2.0 Ah accu werkt de machine niet.
Eigenschappen van Scheppach Telescoopische Accu Heggenschaar 20V C-PHS410-X
Telescopische steel met een verstelbare lengte tot 2,6 meter voor moeilijk bereikbare plekken
Snijlengte van 410 mm met een maximale takdikte van 16 mm
Gemotoriseerde kop die in 11 verschillende hoeken kan worden ingesteld, van 90° tot 240°
Softgrip handgreep met veiligheidsschakelaar voor extra comfort en veiligheid
Laser- en diamantgeslepen stalen bladen voor optimale snijresultaten
Compatibel met alle accu's en laders uit de Scheppach IXES 20V serie
Waarvoor gebruik je de Scheppach Telescoopische Accu Heggenschaar?
Technische specificaties
Afmetingen (LxBxH): 1970 x 80 x 135 mm
Batterijspanning: 20 V
Snijlengte: 410 mm
Max. takdikte: 16 mm