BLACK+DECKER BCSS18B-XJ Gras- en Struikschaar - 18V - Verwisselbare bladen - Zonder accu en lader van BLACK+DECKER
Productomschrijving
Deze BLACK+DECKER 18V 2IN1 gras- en struikschaar is de oplossing voor het onderhouden en bijwerken van jouw tuin. Gebruik de grasschaar met een zwaardlengte van 10cm en een snijcapaciteit van 18mm voor het eenvoudig bijknipppen van graskanten. Gebruik de struikschaar met een zwaardlengte van 20cm en 8mm snijcapaciteit dan weer voor het onderhouden en bijwerken van struiken en kleine heggen. Beide bladen kunnen eenvoudig met een druk op de knop worden gewisseld. Deze 2IN1 gras- en struikschaar maakt deel uit van het BLACK+DECKER POWERCONNECT 18V accusysteem. Deze gras-en struikschaar wordt geleverd zonder accu of lader.
Voordelen: Ergonomisch, lichtgewicht en gebalanceerd ontwerp Lange werktijd zodat je de klus kan klaren met één acculading Eenvoudig te monteren en gebruiken: snel van start Gereedschapsloos wisselen van zaagbladen voor ultieme flexibiliteit Snoerloze vrijheid - Deel van het BLACK+DECKER 18V POWERCONNECT accusysteem Specificaties: Lengte: 132 cm Breedte: 152 cm Hoogte: 325 cm Afmeting heg: klein Voltage: 18 v Cyclustijd (geen belasting): 60 min Draaibare kop: nee Gewicht: 0,85 kg Messen: dubbele actie Snijbreedte: 8 mm Softgrip: ja Verwisselbare bladen: ja Zwaardlengte: 20 cm Voeding: snoerloos Verpakkingsinhoud: BLACK+DECKER BCSS18B-XJ Gras- en Struikschaar Zaagblad voor graskanten Zaagblad voor struiken