RY18BI150A-0 | 18V 150W PowerSource Omvormer - 5133004895 van $
Productomschrijving
Bijzondere kenmerken * De ONE + transformator levert een gelijkstroomvoeding van 230 V / 150 W waarmee u gesnoerde producten ook ver van huis van stroom kunt voorzien. * Perfect voor het voeden van kleine apparaten zoals laptops, ventilatoren, camera's, drones, radio's, slimme luidsprekers en lampen * 2 x USB Type-A (2,4 Ah-5 V) poorten voor het opladen van USB-gevoede telefoons, tablets en andere apparaten en 1 EU-voedingspoort * De LED-lamp heeft 2 vermogensstanden - 50% en 100% - om energie te besparen en verblinding tijdens het gebruik te verminderen. * Geïntegreerde smartphone-ondersteuning voor TV, films en games * Klein, compact en lichtgewicht ontwerp * Ideaal voor kamperen, reizen, autoritten, zakenreizen, en nog veel meer ... overal waar u een netvoeding nodig heeft