Makita DUN500WRTE LXT 18V Li-Ion accu stokheggenschaar set (2x 5,0Ah) - 50cm - koolborstelloos van Makita
Productomschrijving
Standaard meegeleverd
2x 5,0 Ah accu
1x Snellader
Bijzondere kenmerken
Trapsgewijs instelbare meshoek van -45° t/m +70°. Daarnaast een 180° positie voor het opbergen of transport. Dubbelzijdig geslepen messen (bovenmes en ondermes met geslepen tanden). Lichtgewicht stokheggenschaar op accu met een totale lengte van 2115 mm. Speciaal tandenprofiel voor nog efficiënter snijden en minder wrijving.
Specificaties
Platform: LXT 18 V
Lengte schaar: 500 mm
Dubbelsnijdende messen: 1
Tandsteek: 35 mm
Max. snij opening: 23,5 mm
Aantal hoek instellingen: 6
Hoek pos/neg: 45 / -70 °
Var. toerenregeling (digitaal): 1
Aantal snijbewegingen (stand 1): 2000 min-1
Aantal snijbewegingen (stand 2): 3600 min-1
Volt (spanning): 18 V
Type motor: BL-motor
Elektrische rem: 1
Afm. lxbxh: 2115x97x137 mm
Vibratie ah handgreep voorzijde: 4,7 m/s²
Vibratie (K) handgreep voorzijde: 1,5 m/s²
Vibratie ah handgreep achterzijde: 2,5 m/s²
Vibratie (K) handgreep achterzijde: 1,5 m/s²
Geluidsdrukniveau (LpA): 81 dB(A)
Onzekerheid (K) (LpA): 3 dB(A)
Geluidsvermogenniveau (LWA): 92 dB(A)
Onzekerheid (K) (LwA): 3 dB(A)
Gewicht met hoge LXT 18 V accu: 4,5 kg