DUC400PT4J 2x18 V Kettingzaag 40 cm van Makita
Productomschrijving
Makita accu kettingzaag voor snel en gecontroleerd zaagwerk met 40 cm bereik
Wie klaar is met het gedoe van brandstof, extra onderhoud en veel lawaai, pakt liever een accu kettingzaag die direct inzetbaar is. Deze Makita kettingzaag met 40 cm zaaglengte is gemaakt voor professioneel zaagwerk en stevige klussen rond erf, werkplaats en bouwlocatie. De dubbele 18V voeding levert samen 36V vermogen, waardoor dikke takken en stammen vlot worden aangepakt. De kettingsnelheid van 20 m/s zorgt voor een strak zaagbeeld en een vlotte voortgang, terwijl gereedschaploos kettingspannen tijd bespaart tijdens het werk. Door de lage trillingen, het lagere geluidsniveau en de BL motor is dit model geliefd bij vakmensen die vaak en gecontroleerd willen zagen.
Highlights
• 40 cm zaagbereik
• 20 m/s kettingsnelheid
• Gereedschaploos kettingspannen
• 4 accu's direct meegeleverd
• BL motor voor efficiëntie
Mastertools Adviseert
Product Kenmerken Merk - Makita Kleur - Blauw, zwart, zilver Artikelnummer - 0088381727303 Model - DUC400PT4J Producttype - Accu kettingzaag Platform - LXT Spanning - 2 x 18 V Systeemspanning - 36 V Accucapaciteit - 5,0 Ah Aantal meegeleverde accu's - 4 Zaaglengte - 400 mm Kettingsnelheid - 20 m/s Zaagketting steek - 3/8" Inhoud oliereservoir - 200 ml Geluidsdrukniveau LpA - 87,7 dB(A) Afmetingen l x b x h - 762 x 211 x 235 mm Gewicht - 4,9 kg Motortype - BL motor Automatische kettingsmering - Ja Elektrische rem - Ja Kettingrem - Ja Accubeveiliging - Ja Constante elektronica - Ja Softgrip - Ja Variabele toerenregeling schakelaar - Ja Meegeleverd - Mbox Meegeleverd - Duo lader DC18RD Meegeleverd - 4 x BL1850B 18V 5,0Ah Meegeleverd - Zwaard 165247-4 Meegeleverd - Zaagketting 196742-3 Meegeleverd - Kettingzaagvijl 4,5 mm Meegeleverd - Transportbescherming 419242-9 Meegeleverd - Kettingzaagolie 199897-3
Onderhoud
Controleer voor elk gebruik de kettingspanning, de smering en het oliepeil. Reinig na afloop houtstof en zaagresten rond ketting, zwaard en ventilatieopeningen. Slijp de ketting op tijd met een geschikte vijl van 4,5 mm, zodat de zaag snel blijft snijden en minder belasting op motor en accu's geeft. Berg machine, accu's en lader schoon en droog op in de Mbox.